Talous ja hallinto

Tiia Bueno Vecino
koulutuspäällikkö

0400 127 248
tiia.bueno@kiinko.fi

Juuso Henriksson
ICT-päällikkö

050 3363 486
juuso.henriksson@kiinko.fi

Janita Järvinen
hallinto- ja henkilöstöpäällikkö

040 861 9257
janita.jarvinen@kiinko.fi

Heikki Kauranen
kehityspäällikkö

0400 805421
heikki.kauranen@kiinko.fi

Antti Myyryläinen
ICT-koordinaattori

040 832 7416
antti.myyrylainen@kiinko.fi

Heli Peltonen
verkkokoulutuspäällikkö

040 753 3163
heli.peltonen@kiinko.fi

Virpi Slotte
kehityspäällikkö

0400 641 007
virpi.slotte@kiinko.fi

Mari Vuorela
viestintäpäällikkö

040 561 8117
mari.vuorela@kiinko.fi

Sinikka Heiskanen
talouspäällikkö

040 730 6540
sinikka.heiskanen@kiinko.fi

Sirpa Karling
kirjanpitäjä; ostoreskontra, koulutuspalkkiot

045 1244 069
sirpa.karling@kiinko.fi

Teija Salin
pääkirjanpitäjä

040 558 6636
teija.salin@kiinko.fi

Lil Virtanen
kirjanpitäjä; laskutus, perintä

040 746 6164
lil.virtanen@kiinko.fi